Info

Ceník a jakékoli další informace Vám ráda zašlu na vyžádání. 

Fotím v okolí Prahy 9 a Rychnova nad Kněžnou. Mohu za Vámi ale přijet kamkoli.

Neupravené fotografie neposkytuji. 

Náhledy jsou určené pouze pro výběr fotografií, nikoli ke zveřejnění či tisku. 

INFO K NEWBORN FOCENÍ

Je důležité se na newborn focení objednat již v těhotenství, abych Vám mohla zajistit volný termín. Hned po narození miminka mne, prosím, kontaktujte a společně se domluvíme na termínu focení. Ideální doba na focení je 7-10 dní po narození, maximálně 14 dní. Miminka fotím u Vás v pohodlí domova, nemusíte nikam jezdit. Všechny rekvizity a potřebné věci si přivezu. Miminka nemažte před focením žádným krémem ani olejíčkem, při focení se pak nepříjemně lesknou. Focení trvá přibližně 3-4 hodiny.

Nelíbí se Vám aranžované fotografie? Máte raději přirozené fotografie s Vaším miminkem? Nevadí! Moc ráda se domluvím na lifestylové focení, kdy se zaměřím na přirozenost, na Vás a Vaše miminko u Vás v náručí nebo v postýlce. Miminko nebudu aranžovat do žádných bedýnek nebo poloh.  Focení trvá přibližně 2 hodiny. Lifestylové fotky zpravidla dodávám v černobílé podobě. Pro lifestylové focení může být miminko starší, klidně i několik týdnů. U obou variant, prosím, myslete na to, abyste měli doma dostatečně teplo.  

INFO K RODINNÉMU FOCENÍ

Vezměte si klidně více věcí na převlečení. Ráda Vám na místě poradím s výběrem. Snažte se celá rodina barevně sladit. Mám ráda jednoduchost. Vyhněte se, prosím, křiklavým barvám, výrazným vzorům, nápisům, obrázkům apod. Jsou to rušivé prvky a zbytečně odvádějí pozornost.  Hlavním motivem je totiž Váš krásný úsměv :-) Dobře vypadají džíny a bílé tričko. Hezky vypadají i klobouky, pruhovaná trička, čepice a šály. Na podzim jsou krásné teplé barvy - hořčicová, hnědá, béžová, vínová... Focení trvá cca 1 hodinu. Doporučuji vzít nějakou odměnu pro děti :-)

AUTORSKÁ PRÁVA

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ

Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Tyto údaje budou zpracovány po dobu 10 let. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučiníte, bere se to jako váš souhlas.

Osobní údaje, které mi budou postkytnuty, jako je jméno, e-mail a telefonní číslo, pro plnění smluvního vztahu, budu zpracovávat po následujících 10 let ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR)

Na základě evropského nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) vás musím informovat o rozsahu zpracování vašich osobních údajů. Od klienta jsou vyžadovány jen nezbytně nutné osobní údaje, jako je celé jméno, emailová adresa a telefon. Tyto údaje slouží pro vyřízení objednávky poptávaných služeb a zajištění předání hotové zakázky. Klientem uvedené údaje jsou uchovávány jen po nezbytně nutnou dobu a nemá k nim přístup nikdo neoprávněný.

Klientem uvedené osobní údaje neslouží k rozesílání obchodních nabídek, newsletterů a nejsou poskytovány třetím stranám.